İçeriğe geç

HAKKIMDA

Araştırmayı, yeni bilgiler öğrenmeyi ve bu öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum. Üniversitede Türkiye’nin ilk eczacılık öğrencileri birliği olan IUPSA(Istanbul University Pharmaceutical Students’ Association)’da 2012-2013 ‘te benim için çok kıymetli insanlardan oluşan yönetim kurulunda yer aldım ve arkadaşlarımla Ders Notları Departmanını oluşturduk ve bu departmanda ders notları, sınava yönelik kendi ürettiğimiz sorulardan oluşan soru bankaları ve geçmiş yıllarda sorulmuş tüm soruları toparlayıp cevaplı bir şekilde yayınlar hazırlayıp bunları fakültedeki arkadaşlarımızla paylaştık.

Bilginin paylaştıkça çoğalan bir hazine olduğuna inanan bir insan olarak bildiklerimi hep çevremdekilerle paylaşmayı tercih ettim. Hala  bu inançta ve görüşte olduğumdan  farmakognozi ve eczacılık tarihi ağırlıklı olmak üzere hayat boyunca öğrendiklerimi paylaşacağım bu blogu açma kararı aldım.

Bunun yanı sıra kullandığınız ilaçlar, bilgi edinmek istediğiniz bitkisel ürünler hakkında sormak istediğiniz sorularınızı bana mail olarak yolladığınızda sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Unutmayın  ilaçları, bitkileri komşularınızdan, ehil olmayan insanlardan değil doktorunuz ve eczacınızdan danışmanlık alarak kullanmalısınız.

Sevgi ve Sağlıkla kalın.

Ecz.Fatma GÖÇ

 

 

Okuduğum bazı kitaplar hakkındaki değerlendirmelerimi yazmaya çalıştığım bir bölüm oldu burası. Başlangıç için fazla yazamadım, devamını getirmeyi umuyorum ancak gelecek günler ne getirir bilinmez…

Şimdilik bir şarkı için tıklayın…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.